Vybavení chalupy

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 10 osob ve 3 ložnicích.

V přízemí chalupy se nachází kuchyň, jídelna, obývací pokoj, koupelna a samostatné WC. Kuchyň je vybavená elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a elektrickou troubou, lednicí s mrazákem,  mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, toustovačem, ričním mixérem. K dispozici jsou hrnce a pánvičky, jídelní servis, nápojové sklo, drobné kuchyňské náčiní a utěrky. Součástí kuchyně je také technický kout s bojlerem a elektrickým kotlem, kterým je celý objekt vytápěn.

V jídelně se nachází původní kuchyňská kamna, kterými lze přitápět a tak zajistit vyšší tepelný komfort i v obývací místnosti. Dřevo je k dispozici v ceně. Pro děti je zde dřevěná dětská židle (lze upravit na židličku se stolečkem). Obývací pokoj je vybaven robustní koženou sedačkou, televizí (vstup na flashdisk), rádio s CD přehrávačem. V této části se nachází i dětský stoleček se židličkami.

Ložnice: V patře jsou k dispozici tři ložnice. První s kapacitou 4 lůžek, druhá s kapacitou 3 lůžek a 1 přistýlky a třetí s kapacitou 2 lůžek a dětskou postýlkou. Povlečení je v ceně.

Sociální zařízení: V přízemí je koupelna s dvojumyvadlem a sprchovým koutem s vyšší vaničkou. Ručníky jsou k dispozici. V koupelně je také infrasauna. Chalupa má 2 záchody, jeden samostatný je v přízemí, druhý v patře u ložnic (toaletní papír je v ceně ubytování).

Součástí chalupy je dřevěný přístavek, kde je uložena zásoba dřeva k topení a prostor využitelný k umístění sportovního vybavení (v zimě lyže, v létě kolo apod).

Vytápění: Celá chalupa je vytápěna výkonným elektrokotlem, v jídelně a obývacím pokoji je možno přitápět kuchyňskými kamny – dřevem.

Doprava, parkování: Parkování pro max. 3 auta je možno před zahradou u chalupy. 

Zahrada: Venkovní posezení se slunečníkem, ohniště, gril, dětské hřiště s houpačkou a skluzavkou. Zahrada je celá oplocená.